Piyano Türk
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik KARADAYI Dizi Film Müziği Piyano Ve Kanun Resitali

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KARADAYI Dizi Jenerik Müzik ( Film Müziği ).
Film Giriş Jenerikleri Akustik Piyano ve Kanun ile Çok Seveceksiniz
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " KARADAYI " ATV Televizyon Dizisi Tema Müziğini Akustik Piyano ile Çaldı.
Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekler.

Tema müziği bestecisi Toygar Işıklı imzası taşıyor. Her güzel süper dizi bestesinin altında Muhteşem Müzisyen Toygar Işıklı abim Çıkıyor.
KARADAYI ATV Dizisi Konusu ve Bilgi
35 yaşındaki Mahir (Kenan İmirzalıoğlu) 1970'li yıllarda İstanbul ili Beyazıt mahallesinde ailesi ile birlikte ikamet etmektedir. Mahir babası Nazif ile birlikte ayakkabı yapıp satarak geçimini sağlamaktadır. Fakat birgün ailenin babası Nazif işlemediği bir cinayet yüzünden idam cezası ile karşı karşıya kalmıştır. Mahir artık bundan sonra babasının suçsuz olduğunu kanıtlamak için uğraşacaktır. Fakat aynı zamanda imkansız bir aşkın pençesine düşecektir. Çünkü Mahir babasının davasına bakan hakime hanım Feride'ye (Bergüzar Korel) aşık olmuştur.
Karadayı, 2012'de yayına başlayan Türk Televizyon dizisi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un olduğu dizi atv'de yayınlanmaktadır. Dizide mafya, bazı siyaset ve yargı mensuplarının görevlerini kötüye kullanarak yasadışı yapılaşmaya gittikleri anlatılmaktadır. Bu yapılaşma etrafındaki masum insanlara da zarar vermektedir.
43 Karadayı Piyano Kanun Telli Mızraplı Enstruman Enstrümantal Kara Dayı Siyah Dayısı Jenerik Film Müziği Star Tv Piyano Klasikler Orijinal Çıngıl Fragman Dizi Filmi Müzik Sinema Biyografi Moda Şarkı Karadayı Kara Dayı Siyah Dayısı Jenerik Film Müziği Star Tv Piyano Klasikleri Orijinal Çıngıl Fragman Dizi Filmi Müzik Sinema Biyografi Moda Şarkı Spor Diziler Program Televizyon Müzik Kanal D iddialı olan yaz dizileri arası Amca kabadayı mafya avukat hakim savcı mahkeme şiddet aşk İstanbul Dizisi Konusu Star TV sabah turkuaz medya gazete Jenerik Müzik KARADAYI Dizi Film Müziği Piyano ve Kanun Resitali Dinleti Jenerik Müzik, KARADAYI Dizi, Film Müziği, Piyano ve Kanun, Resitali, resital, Dinleti, Dinlet, Dinle, Dinleyici Kanun Telli Mızraplı Mızrap Çalgıları Enstruman Alet Çalgı Düeti Müzik Aleti Kanunları Enstrüman Enstrümanları Aletleri Piyano Jenerik Dizi Müzik Piyanolar Enstrüman Piyanosu Melodik Karaoke Fon Enstrümanlar Jenerik Müziği Piyanosu Piyanolar Dizi Müzik Film Müzikleri Jeneriği Piyano Genç Tv Jenerik Tema Piyanosu Çal Şarkı Piyanist Jeneriği Jenerikleri Müzik Kara Dayı Siyah Dayısı amca renk

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS