Piyano Türk
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Gönül Sultanları Film Müzikleri TGRT Kısa Dini Televizyon Filmleri Sinema Müziği Huzura Doğru Başlan

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Gönül Sultanları Kısa Film Dizisi Müziği - Türk Yerli Dizi Dini Müzikler
Gönül Sultanları Kısa Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ve Kemence ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Gönül Sultanları " Sinema Dizi Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler.

Televizyonda TGRT Tarafından Hazırlanan Kısa Filmleri İzlemeyen Yoktur. Hepsi Birbirinden Önemli İslam Alimlerini, Allah Dostlarını, Gönlümüzün Sultanlarını Bu Kısa Sinema Filmler İle Öğrendik. Onları Yaşadık. TGRT, Türkiye Gazetesi Grubuna Ve İhlas Holdinge Şükranlarmızı Sunarız. Mükemmel Hizmetler Yapmışsınız. Allah Razı Olsun.
Gönül Sultanları Her Dizisi Biribirinden Güzel. Film Müziği Çok Güzel, Muhteşem. Müziğin Duygu Ve Yumuşak Ezgisi İnsanın İçine Huzur Veriyor. Böyle Müthiş, Kaliteli Dini Türk Film Müzikleri Çok Ender Oluyor.Müthiş Film Müziğini Dinlerken Buğulu Ses İse Gönül Sultanları Müzik Ezgisine Çok Anlam Katıyor. Gönül Sultanları Kısa Film Dizisi Senaryo, Kurgu, Oyunculuk, Çekim Her Şeyi İle Çok Özel Ve Güzel. Film Müziği İle Ezgisi İle On Numara. Emeği Geçen Herkese Teşekkürlerimizi Sunarız. Rahmetli Enver Ören Abimizi De Bu Vesile İle Anarız. Nur İçinde Yatsın.
Tarihteki Türk ve islam Alimleri ile Buluşları.. Alim, Evliya ve Islam Büyükleri
Mumsema Abdüsselam : Pakistanlı Fizik Bilgini İlk nobel ödülü alan müslüman bilim adamı.
Ahmed Bin Musa : ( 10. yüzyıl ) Sistem mühendisliğinin Öncüsü. Astronom ve Mekanikçi. Akşemseddin : ( Pasteur önce Mikrobu bulan ilk bilim adamı. İstanbulun fethinin manevi babasıdır. Fatih sultan Mehmet' in Hocasıdır Ali Bin Abbas : 1000 sene önce ilk kanser ameliyatını yapan bilim adamı. Kılcal damar sitemini ilk defa ortaya atan bilim adamıdır. Eski çağın en büyük hekimlerinden olan hipokratesin (Hipokrat) Doğum olayı görüşünü kökünden yıktı. Ali Bin İsa : ( 11. yüzyıl ) İlk defa göz hastalıkları hakkında eser veren müslüman bilim adamı. Ali Bin Rıdvan : Batıya tedavi metodlarını öğreten islam alimi. Ali Kuşçu : ) Ünlü Bir türk astronomi ve matematik bilginidir. Ammar : İlk katarak ameliyatını kendine has biçimde yapan müslüman bilim adamı. Battani : Dünyanın en meşhur 20 astrononum biri trigonometri mucidi, sinus ve kosinüs tabirlerini kullanan ilk bilgin. Beyruni : Dünyanın döndüğünü ilk bulan bilim adamı ümit burnu, amerika ve japonyanın varlığından bahseden ilk bilim adamı. Beyruni amerika kıtasının varlığını kristof colomb'un Keşfinden 500 sene önce bildirmiştir. Matematik, Jeoloji, Coğrafya, Tıp, Felsefe, Fizik, Astronomi gibi dallarda eserler yazmıştır. Çağın En Büyük Alimidir. Bitruci : ( 13. yüzyıl ) Kopernik'e yol açan öncülük eden astronom bilim adamı. Cabir Bin Eflah : ( 12. yüzyıl ) Ortaçağın büyük matematik ve astronom bilginidir . Çubuklu güneş saatini bulan ilk bilim adamıdır. Cabir Bin Hayyan :Atom bombası fikrinin ilk mucidi ve kimyanın babası sayılır. Maddenin en Küçük parçası atomun parçalana bileciğini bundan 1200 sene önce söylemiştir. Cahiz : İlk sistem mühendisi ve ilk sibernetikçi ve elektronikçi Bilgisayarın babası; oysa bilgisayarın babası yanlış olarak ingiliz matematikçisi Charles Babbage olarak bilinir.. Demiri : Avrupalılardan 400 yıl önce ilk zooloji ansiklopedisini yazan alimdir Hayatül hayavan isimli kitabı yazmıştır. Dinaveri : Botanikçi Ve astronom bir alim olarak bilinir. . Ebu'l Vefa : Matematik ve Astronomi bilginidir trigonometriye tanjant, kotanjant, sekant ve kosekantı kazandıran matematik bilginidir. Ebu Maşer : Med-cezir olayını (gel-git) ilk keşfeden bilgindir. Evliya Çelebi : Büyük Türk seyyahı ve meşhur seyahatnamenin yazarıdır. Farabi : Ses olayını ilk defa fiziki yönden ele alıp açıklayıp izah getiren ilk bilgindir.
Gönül Sultanları islam alimleri
Dört büyük Mezhep Imamlari Imam-i Âzam Ebu Hanife Imam-i Sâfii Imam-i Hanbeli Imam-i Mâlikî Hadis Alimlerimiz Imam-i Buhâri 62 Gönül Sultanları Kısa Film başlangıç Giriş Müziği Huzura Doğru tv sultan iltifat TGRT yayın Huzura Doğru düşünür osmanlı ulema bilgin Programı Piyano Piano Dini İslami Film Sinema Dizi Müzikleri Musiki Şarkı İlahi Fon Enstrümantal Gönül Sultanları Film Müzikleri TGRT Kısa Dini Televizyon Filmleri Sinema Müziği Huzura Doğru Başlangıç Giriş Müziği Tv Sultan İltifat Hazretleri Şehadet Parmağı Gönüller Sultanı Share Türkiye Gazetesi İslam Alimleri İsimleri Alim Evliyalar Islam Büyükleri Yayın Programı Piyano Piano Dini İslami Sinema Dizi Müzikleri Musiki Şarkı İlahi Fon Enstrümantal İmam-I Azam Ebu Hanife Hazretleri Yolumuzu Aydınlatanlar Bağlantılar İhlas Holding Tgrt Haber Trt Son Dakika Türkiye Gazetesi Net Magazin Grubu 2015 Belgesel Gönülleri Sultanı Devr-İ Alem Etiketleri Allah Dostları Evliya Şefkat Kısadan Hisse Cemaat Namaz Kalp En İyisi Nimeti Tevazu Kul Hidayet Menkıbe Dini Drama Dini Film Harkani Dört Büyük Mezhep Imamlari İmam

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS