Piyano Türk
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Dizi Müziği ACİL AŞK ARANIYOR Jenerik Müzik Emprovize Farklı Giriş Hüzün Duygu Teması Piyano Yaylı

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

ACİL AŞK ARANIYOR Jenerik Müziği ( Dizi Film Enstrümantal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müzikleri Piyano ve Klasik Kemençe Farklı Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe " ACİL AŞK ARANIYOR " Show Tv Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Spontane Çaldı.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyor.
ACİL AŞK ARANIYOR Show Tv Dizisi Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Show TV ekranında, izleyicileri hem güldürecek hem de romantizm rüzgarları estirecek yepyeni bir dizi başlıyor. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği “Acil Aşk Aranıyor”, 15 Mart Pazar akşamı Show TV’de seyircisiyle buluşatu.
Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu , senaryo Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin süpervizör ise, Merve Girgin üstleniyor.
“Acil Aşk Aranıyor”, yolları bir hastanenin acil servisinde kesişen iki doktorun, Nisan ile Sinan’ın, eğlenceli ve çekişmeli aşk hikayesini konu ediyor. Kaderin görünmez iplerle birbirine bağladığı Nisan ve Sinan, bazı tatsız tesadüflerle, önce komşu olduklarını, sonra da aynı hastanede birlikte çalışacaklarını öğrenirler.
Kahramanlarımız bir yandan birbirinden ilginç vakaların altından kalkarak hayat kurtarmaya çalışırken, bir yandan da tatlı sert çekişmeleriyle, hem güldürecek hem de romantizm rüzgarları estirecek!
Show TV’nin heyecanla beklenen projelerinden olan “Acil Aşk Aranıyor”’un oyuncu kadrosu da birbirinden güçlü isimlerle dolu. Acil Aşk Aranıyor Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu, Tüm Oyuncular
Dizinin zengin oyuncu kadrosu; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat) ve Serkan Öztürk (Malik) rol alıyor.
Türkiye Yayın Yapan Televizyon Kanalları Liste Teaser Soundtrack Tema Müziği Theme ACİL AŞK ARANIYOR Türk Ulusal Yerel Yabancı Haber Trt Müzik Diğer Diziler Kamera Yorum Arama Forum İletişim. Ülke Jeneriği Dizileri Tema Giriş Şarkı Jenerikleri Müzikler .ACİL AŞK ARANIYOR Spontone
Dizi Müziği ACİL AŞK ARANIYOR Jenerik Müzik Emprovize Farklı Giriş Hüzün Duygu Teması Piyano Yaylı Spontane
ACİL AŞK ARANIYOR Jenerik Müzik Emprovize acil servis Farklı Giriş Hüzün Duygu Teması Piyano Yaylı Doğaçlama ne demek sözlük sonuç Söz Sanatı Terimleri Sözlüğü doğaçlama anlamı Improvisation hemen anda meydana getirme Doktor Doktorlar Tedavi Hasta Hastahane Hastane Özel Klınik Hemşire Nedir Ne Demek Soru Hızlı Cevap Veren Sözlük Sayfası Kim Anlamı Türkçe teni başlayan dizi Klinik Kimdir Derneği Dikkatle Plan İnsanlar Karşı Yeni Yöntem Gelişme doğal Spontane piyano çalma notaya bağlı kalmadan hüzün teması ile

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS